Kamery live
prognoza pogody

Pięciu poszukiwanych – w rękach policjantów

6 marca 2023 23:22

Tylko w ciągu tego weekendu, policjanci z Rabki-Zdroju, Czarnego Dunajca, Szczawnicy oraz Nowego Targu zatrzymali na terenie powiatu nowotarskiego pięciu poszukiwanych mężczyzn. Czterech zatrzymanych trafiło do zakładu karnego, a jeden po wykonaniu czynności związanych z ustaleniem miejsca pobytu, został zwolniony.

Pięciu poszukiwanych - w rękach policjantów

Policja na co dzień współpracuje z organami państwa, w tym z sądami w zakresie realizacji nakazów doprowadzenia osób ukrywających się, które próbują uniknąć kary za popełnione czyny. W miniony weekend funkcjonariusze na terenie powiatu nowotarskiego zatrzymali pięciu poszukiwanych mężczyzn.

Dwóch poszukiwanych przez nowotarski sąd w wieku 27 i 32 lat zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Młodszy spędzi w zakładzie karnym 2 lata i 3 miesiące. Starszy poszukiwany był przez sąd do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary zastępczej w zakładzie karnym za nieopłacone grzywny. Z kolei 35-latek został zatrzymany przez policjantów z Czarnego Dunajca. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie wydanego przez Sąd Okręgowy w Krakowie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. W ręce policjantów ze Szczawnicy wpadł 34-latek poszukiwany przez nowotarski sąd, celem odbycia 122 dni zastępczej kary pozbawienia wolności. Natomiast nowotarżanin zatrzymany przez policjantów z Nowego Targu poszukiwany był przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna po wykonaniu czynności został zwolniony.

os 06.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również