Kamery live
prognoza pogody

Pięć zwycięstw zawodników NKSW podczas “Battle of Warriors”

3 marca 2021 09:54

W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki odwiedził Kraków, gdzie na hali Korona rozegrano pojedynki w kickboxingu w formule K1 w ramach cyklicznej imprezy “Battle of Warriors”, która będzie organizowana co kilka tygodni do końca roku. Najlepsi jej zawodnicy zawalczą w grudniu na gali zawodowej podsumowującej roczne zmagania. Udział w pierwszej odsłonie tego wydarzenia przyniósł NKSW 5 zwycięstw oraz dwa remisy.

Pięć zwycięstw zawodników NKSW podczas

-Jedno zwycięstwo zdobyte zostało w bardzo efektowny sposób przez KO (nokaut – dop. red) w pierwszej rundzie po ciosie backfist w wykonaniu Damiana Bałuca. Warto podkreślić ze zgłosiło ponad 200 zawodników, a walki rozgrywane były na dwóch ringach. Imprezy tego typu to świetny sprawdzian dla zawodników przed zbliżającymi się najważniejszymi imprezami w roku. Nasi podopieczni zdali go koncertowo, co oznacza że obraliśmy odpowiedni kierunek w naszym szkoleniu i przygotowaniach komentuje Wojciech Hoły.

Zwycięstwa zanotowali Damian Bałuc, Filip Bienias, Dawid Marcinkowski, Paweł Kuliga, Tomek Gustab, a zremisowali Mateusz Urbaś i Radosław Żółtek
NKSW dziękuje partnerom:
Rent a Car Bukowski, hotel Bystra, Fitness Factory, Dziki Byk, Ubezpieczenia Bartłomiej Bobrowski, Gorący Potok, Medical Clinic, Fabryka Reklamy, One Way studio.

mat. nadesłane

os 03.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również