PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Paweł Tylka w altanie

22 lipca 2021 12:31

Kolejny koncert w ramach „Muzycznych Niedziel w Altanie” już 25 lipca o godz.17.00,  kiedy to wystąpi pianista Paweł Tylka w solowym koncercie na którym usłyszymy interpretacje standardów muzyki rozrywkowej i jazzu. Wstęp wolny.

Paweł Tylka w altanie

Paweł Tylka – pianista, klawiszowiec, muzyk sesyjny.  Absolwent nowotarskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w klasie fortepianu p. mgr Agnieszki Derebas. Wiele lat grania, poznawania warsztatu i improwizacji sprawiły, że muzyka stała się jego pasją. Doświadczenie w muzyce rozrywkowej i jazzie zdobywał dzięki współpracy z Big Bandem PSM oraz Powiatowym Big Bandem Nowotarskim. Jako akompaniator dał się poznać dzięki cyklicznym spotkaniom Krakowskiego Salonu Poezji w Nowym Targu, podczas których można było usłyszeć jego wykonania wiecznie żywych evergreenów. Ważnym wydarzeniem w zżyciu artystycznym był projekt After Dark, który zaowocował fascynacją muzyką latynoamerykańską.

Piotr 22.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również