Kamery live
prognoza pogody

Pachnący złodziej. Kusiły go perfumy

8 stycznia 2022 12:51

Raz się udało, kolejnym razem już była wpadka. 33-latek z Zakopanego został zatrzymany przez tatrzańskich policjantów zaraz po kradzieży perfum z drogerii. Grozi mu 5 lat odsiadki.

Pachnący złodziej. Kusiły go perfumy

We wtorek, 4 stycznia do tatrzańskiej policji zgłosił się przedstawiciel drogerii z ul. Krupówki w Zakopanem. Opowiedział, że ok. 9 rano nieuczciwy klient wszedł do sklepu, pochodził między półkami, zatrzymał się przy półce z drogimi perfumami, zgarnął kilka flakoników, schował i wyszedł nie płacąc za nie. Po godzinie 17 ten sam mężczyzna zrobił dokładnie to samo. Policjanci patrolujący ulice naszego miasta poinformowani o kradzieży oraz o tym jak wyglądał „pachnący złodziej” rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Po chwili amator perfum był już w rękach policjantów. Okazało się, że to 33-letni mieszkaniec Zakopanego. Teraz złodziej stanie przed sądem i odpowie za kradzież perfum o łącznej wartości 659 zł. Za kradzież kodeks karny przewiduje nawet 5 lat odsiadki, a że to złodziej recydywista kara może być wyższa.

/źródło: KPP Zakopane/

Piotr Starmach 08.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również