Kamery live
prognoza pogody

Otwarcie Jarmarku – bez lodowiska, ale z innymi atrakcjami

17 grudnia 2021 14:35

Już  dziś o godzinie 16:00 na płycie nowotarskiego rynku odbędzie się uroczyste otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego. W programie  iluminacja choinki z udziałem zespołu “Mali Śwarni” i symbolicznym odliczaniem od dziesięciu, spotkanie z Świętym Mikołajem, alpakami i owieczkami. 

 

Otwarcie Jarmarku -  bez lodowiska, ale z innymi atrakcjami

-Wykonawca mobilnego lodowiska na Rynku w Nowym Targu poinformował Urząd Miasta Nowy Targ, iż ze względu na poważną awarię w agregacie chłodniczym nie jest w stanie przygotować gotowości lodowiska na dzień 17 grudnia 2021r. Firma po usunięciu awarii niezwłocznie rozpoczęła proces mrożenia tafli – poinformował Arkadiusz Szymczyk, kierownik referatu ds. Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta Nowy Targ.

W związku z tym faktem, planowane w ramach Otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego, elementy programu związane z pokazami łyżwiarskimi i hokejowymi oraz dyskoteką na lodzie zostały przełożone i odbędą się w dniu 22 grudnia 2021 r. od godziny 17.00. Szczegółowe informacje zostaną przekazane na początku przyszłego tygodnia.

 

os 17.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również