Kamery live
prognoza pogody

Ośrodek Pomocy Społecznej z nową dyrektor

29 stycznia 2018 17:14

Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta burmistrz Grzegorz Watycha uroczyście podziękował Barbarze Paluch za lata pracy w roli dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu. Powodem ustąpienia ze stanowiska jest decyzja o przejściu na emeryturę. Nowym dyrektorem jednostki została pełniąca do tej pory funkcję zastępcy dyrektora Agnieszka Zmarzlicka. 

Ośrodek Pomocy Społecznej z nową dyrektor

Nowa pani dyrektor obejmie stanowisko z dniem 31 stycznia 2018 roku. Barbara Paluch podziękowała za lata pracy swoim współpracownikom, pracownikom innych miejskich jednostek, obecnej władzy, ale również poprzedniemu burmistrzowi, który powierzył jej to stanowisko w 2011 roku.

-Serdecznie dziękuję za wsparcie i współpracę – dziękowała Barbara Paluch – To był trudny czas, wielu zmian i nowych ustaw. Miałam możliwość poznać wielu wspaniałych ludzi, z którymi naprawdę dobrze mi się współpracowało. 

Od obecnego burmistrza otrzymała wraz z podziękowaniem kwiaty i okolicznościowy upominek. 

– Chcielibyśmy w imieniu władz miasta złożyć Pani serdeczne podziękowania za lata pracy. Całe swoje życie zawodowe była Pani związana z pomocą społeczną, z pomaganiem innym ludziom i za te wszystkie lata pracy, za zaangażowanie i serce poświęcone wszystkim tym sprawom chcemy Pani serdecznie podziękować – mówił burmistrz Grzegorz Watycha

os 29.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również