Kamery live
prognoza pogody

Os. Topolowe – już wkrótce z nowym boiskiem i placem zabaw

25 kwietnia 2023 11:33

Na os. Topolowym w Nowym Targu, już wkrótce powstaną nowe obiekty infrastruktury sportowej – boisko wielofunkcyjne i plac zabaw. Co istotne, miasto zrealizuje je w dużej mierze dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Małopolskiego. 

Os. Topolowe - już wkrótce z nowym boiskiem i placem zabaw

Projekt budowy boiska wielofunkcyjnego zakłada m.in. wykonanie nawierzchni poliuretanowo-gumowej, montaż urządzeń oraz wykonanie ogrodzenia z bramką wejściową. Budowa placu zabaw obejmie montaż huśtawek (dwuosobowej, sprężynowej i typu “bujak”) i nowej piaskownicy na nawierzchni z maty przerostowej gumowej. Plac także będzie ogrodzony. 

Na osiedlu Topolowym pojawią się ponadto nowe ławki i kosze na śmieci, a także dodatkowa zieleń – zaplanowano trawniki oraz nasadzenia drzew i krzewów.

Wartość kosztorysowa robót wynosi 275 851,79 zł, a pozyskane przez miasto dofinansowanie z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS” to 108 800 zł.

źródło: UM Nowy Targ

Tak aktualnie wygląda infrastruktura rekreacyjno-sportowa na os. Topolowym:

os 25.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również