Kamery live
prognoza pogody

Organizatorzy Kwesty dziękują

6 listopada 2023 07:01

NOWY TARG. Zarząd Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowym Targu serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy swoją hojnością wsparli XXIV Kwestę Nowotarską.

Organizatorzy Kwesty dziękują

Nie odbyłaby się ona, gdyby nie zaangażowanie osób prywatnych, przedstawicieli nowotarskich instytucji, a także mediów, którzy poświęcili swój czas, aby zbierać na nowotarskim cmentarzu datki na ten wspaniały i szczytny cel. Byli to: burmistrz Grzegorz Watycha, nowotarscy radni, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Klub Seniora, Ochotnicza Straż Pożarna, Związek Podhalan o/Nowy Targ, młodzi zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego MMKS Podhale Nowy Targ z Tomaszem Węglarczykiem i Krzysztofem Kurandą, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2, Szkoły Podstawowej Nr 5, Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu razem z opiekunami.

Nasze podziękowania kierujemy również w stronę Państwa AR Brzostowskich za pomoc w zbieraniu funduszy. Pragniemy przekazać, że na odnowę zabytkowych nagrobków zebrano prawie 36 tys., która to kwota pozwoli na odrestaurowanie komisyjnie wytypowanych grobów znajdujących się na nowotarskiej nekropolii.

Zarząd Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowym Targu

 

Anna Szopińska 06.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również