Kamery live
prognoza pogody

Olimpijska trasa i miasteczko w Białce Tatrzańskiej

22 stycznia 2022 22:24
Specjalna trasa z pomiarem czasu i miasteczko olimpijskie z firmami wspierającymi polskich sportowców powstało w największym kompleksie narciarskim na Podhalu.
Olimpijska trasa i miasteczko w Białce Tatrzańskiej

14 dni przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w Białce Tatrzańskiej uruchomiona została specjalna trasa slalomowa. Dzięki pomiarom czasów przejazdu mogą z niej korzystać wszyscy chętni i rywalizować ze sobą, aby poczuć sportowe emocje. Nie tylko zwycięzcy, ale także pozostali uczestnicy zmagań zostaną nagrodzeni przez sponsorów Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Pekin 2022.

Razem z olimpijską trasą zjazdową przy dolnych stacjach kolei linowych pojawiła się olimpijska wioska firm sponsorujących reprezentantów Polski na XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022. Poza firmowymi gadżetami można znaleźć na stoiskach wiele ciekawostek o sportach zimowych, a przede wszystkim można spotkać się z uczestnikami i medalistami Zimowych Igrzysk Olimpijskich w tym ze sportowcem, który jako pierwszy zdobył złoty medal dla Polski – Wojciechem Fortuną.

Olimpijska trasa narciarska i miasteczko powstało dzięki Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu.

Redakcja 22.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również