Kamery live
prognoza pogody

Ogłoszono konkurs na nowe logo Miejskiego Centrum Kultury

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu ogłosiło konkurs na nowe logo, które docelowo ma być wykorzystywane we wszystkich materiałach informacyjnych i promocyjnych obiektu. Konkurs ma charakter otwarty, więc mogą wziąć w nim udział zarówno artyści, czy profesjonalni graficy, jak również pozostali pasjonaci. Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 2 tys. złotych. 

Ogłoszono konkurs na nowe logo Miejskiego Centrum Kultury

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie pracy zgodnej z obowiązującym regulaminem, a ten mówi m.in. o tym, że w konkursie mogą wziąć udział tylko te prace, które nie brały udziału w innych konkursach, a jeden uczestnik może nadesłać maksymalnie 2 projekty – każdy w odrębnym opakowaniu. Nie będą uwzględniane prace zbiorowe.

Nadesłane projekty będą oceniane przez siedmioosobową komisję konkursową, powołaną przed dyrektora MCK, która będzie brała pod uwagę takie kryteria jak: trafność skojarzeń z działalnością Miejskiego Centrum Kultury oraz Nowego Targu jako stolicy Podhala; czytelność, funkcjonalność i estetyka; łatwość zapamiętywania i rozpoznawania znaku. Projekt powinien “charakteryzować nowoczesną inwestycję kulturalną i nawiązywać do charakteru prowadzonej działalności oraz jej przedmiotu”.

Wyłoniony w konkursie znak graficzny – logo będzie wykorzystywany do identyfikacji wizualnej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu oraz w szeroko rozumianych materiałach promocyjnych i informacyjnych np. materiałach biurowych, na plakatach, ulotkach, cenniku, tablicach informacyjnych,  nośnikach elektronicznych, stronach internetowych, nośnikach reklamy zewnętrznej, gadżetach promocyjno-reklamowych itd. – czytamy w regulaminie konkursu. 

Prace należy składać w kopercie opisanej: KONKURS NA LOGO MIEJSKIEGO CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU w godzinach pracy Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, osobiście w biurze (dział księgowości) na I piętrze lub dostarczyć za pomocą operatora pocztowego na adres: Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, 34-400 Nowy Targ, ul. Jana III Sobieskiego 4.

Termin składania prac upływa 03.11.2021 r. o godz. 16.00. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później, niż 10 listopada br. 

Regulamin konkursu oraz dokumenty do pobrania.

 
os 19.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
jolasia 00:10 25.10.2021

Nagroda za zwycięską pracę - logo MCK to jakaś kpina. Ledwo 2 tysiące brutto minus VAT. Masakra... A cała inwestycja to ok 35 tys złotych. Czas się obudzić. Nowa dyrekcja i coś takiego.

Zobacz również