Kamery live
prognoza pogody

Ogłoszenie w sprawie zmiany organizacji ruchu w centrum miasta

18 sierpnia 2017 10:08

W dniach od 18 do 20 sierpnia 2017 r. na Rynku Nowego Targu organizowany będzie XVII Jarmark Podhalański. W tych dniach zamknięte zostaną dla ruchu wszelkich pojazdów ul. Św. Katarzyny, ul. Szkolna oraz pierzeje Rynku: południowa, północna i zachodnia, nie dotyczy skrzyżowania z ul. Kolejową i ul. Kazimierza Wielkiego.

Ogłoszenie w sprawie zmiany organizacji ruchu w centrum miasta

Objazd prowadzony będzie ul. Kościuszki, wschodnią pierzeją Rynku i ul. Szaflarską. W tym okresie wprowadza się ruch dwukierunkowy na pierzei wschodniej ul. Rynek i ul. Szaflarskiej na odcinku od ul. Rynek do ul. Królowej Jadwigi oraz obustronny zakaz postoju na w/w ulicach. W tym czasie ruch w obrębie Rynku będzie utrudniony ze względu na zwiększony ruch pieszy. W imieniu organizatorów i własnym, przepraszam za utrudnienia wynikające ze zmiany organizacji ruchu.

Burmistrz Miasta Nowy Targ informuje ponadto, że również w związku z organizacją XVII Jarmarku Podhalańskiego ogólnodostępne parkingi przy Miejskiej Hali Lodowej zostaną zamknięte w dniach: od 17.08.2017r. do 20.08.2017r.

NT24TV 18.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również