Kamery live
prognoza pogody

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy – inkasent parkingowy – Praca na umowę zlecenie

20 października 2016 09:09

Dyrektor Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu ul. Parkowa 14 34-400 Nowy Tar poszukuje kandydatów na stanowisko: inkasent parkingowy - Praca na umowę zlecenie

Miejsce wykonywania pracy: miejskie parkingi i miejsca postojowe objęte płatną strefą parkowania na terenie Miasta Nowy Targ

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy - inkasent parkingowy - Praca na umowę zlecenie

Główne obowiązki:

• Pobieranie opłaty za parkowanie pojazdów,

• Systematyczne rozliczanie się z pobranych opłat.

Wymagania konieczne:

• wykształcenie – średnie lub zawodowe,

• podstawowa znajomość obsługi kas fiskalnych,

Wymagania pożądane:

• niekaralność,

• rzetelność,

• samodzielność,

• dobry stan zdrowia z uwagi na pracę wykonywaną na wolnym powietrzu w zmiennych warunkach atmosferycznych,

• komunikatywność,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• CV,

• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

• oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,

• oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać w terminie do 28.10.2016 w siedzibie Zakładu: ul. Parkowa 14 34-400 Nowy Targ w godzinach pracy od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku lub drogą elektroniczną adres e-mail: [email protected]

Zakład skontaktuje się z wybranymi osobami.

Inne informacje – dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 18 26 408 11.

NT24TV 20.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.