Kamery live
prognoza pogody

Oficjalne otwarcie MCK – 19 listopada. Kto wystąpi na koncercie galowym?

16 października 2021 09:12

Podczas wczorajszej Sesji Rady Miasta burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha oficjalnie ogłosił termin uroczystego otwarcia Miejskiego Centrum Kultury po jego modernizacji. Koncert galowy będzie miał miejsce w piątek, 19 listopada 2021 roku. 

Oficjalne otwarcie MCK - 19 listopada. Kto wystąpi na koncercie galowym?

Korzystając z obecności na sesji przedstawicieli rządu i parlamentu, burmistrz dziękował za udzielone wsparcie na realizację m.in. tej inwestycji.

-Kluczowa i największa inwestycja, jaką realizujemy i gdzie skonsumowaliśmy największą dotację – czyli przebudowa Miejskiego Ośrodka Kultury – również jest już w fazie odbioru. W tych dniach – dzisiaj i w poniedziałek – będzie przekazywana w zarząd Miejskiego Centrum Kultury – powiedział burmistrz zapraszając jednocześnie na koncert galowy otwierający MCK w dniu 19 listopada. 

-Koncert jest przygotowywany przez nas i pana dyrektora MCK Andrzeja Lichosyta. Otworzymy nowy rozdział w historii tego obiektu, tego centrum kultury Nowego Targu, ale i całego regionu. Proszę o rezerwowanie tego terminu– zapraszał burmistrz Grzegorz Watycha. 

Program koncertu wciąż jest niespodzianką, dyrektor MCK podczas komisji kultury zdradził jedynie, że będzie “znany dyrygent, wyjątkowa orkiestra, z klasą i dla każdego”. 

“Chciałbym, aby centrum kultury było centrum dla wszystkich” – mówi dyrektor MCK

 

os 16.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również