Kamery live
prognoza pogody

Oderwij się od ziemi w Jump Planet Nowy Targ! (artykuł sponsorowany)

14 listopada 2019 13:42

Jump Planet Nowy Targ to nowoczesny park trampolin, o powierzchni blisko 2000 m2, zlokalizowany przy ul. Ludźmierskiej 29, w dawnej hali I.B. w Nowym Targu. 

Oderwij się od ziemi w Jump Planet Nowy Targ! (artykuł sponsorowany)
Na gości parku czeka 51 trampolin rekreacyjnych, dwie trampoliny sportowe oraz dwie trampoliny akrobatyczne, a także trampolina quadro, boiska do gry w koszykówkę, zbijaka, poducha powietrzna (air bag), eliminator, tor ninja warrior, dwa baseny z gąbkami, a także ścianka wspinaczkowa. Dla odważnych przygotowujemy zjeżdżalnię z antresoli wprost do basenu z gąbkami. 
 
Po trudach skakania i na rodziców czekających na dzieci czeka strefa relaksu. Można odpocząć, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu.  
 
Kolejną atrakcja parku jest kino 9D, którego repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, horrory, filmy akcji. W ofercie ponad 50 filmów każdy znajdzie coś dla siebie – i dorosły a przede wszystkim dzieci i młodzież.    
 

Nad bezpieczeństwem zabawy w Parku czuwają profesjonalni trenerzy, którzy zainteresowanych nauczą podstaw akrobatyki, czy innych widowiskowych trików, a dla grup zorganizowanych przeprowadzą zajęcia w-f i ogólnorozwojowe.  

W Parku można organizować niezwykłe imprezy urodzinowe, podczas których odbywają się zabawy i konkurencje pod okiem doświadczonych trenerów-animatorów specjalizujących się w obsłudze przyjęć urodzinowych. Posiadamy 3 salki urodzinowe z bajecznymi dekoracjami, które wprawią w zachwyt każdego jubilata i jego gości. Na życzenie dekorujemy salkę kolorowymi balonami, zapewniamy zastawę i darmowe napoje bez ograniczeń dla jubilatów i ich gości. W salkach tych można też zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników, czy wieczór panieński. 

Do ogólnej oferty parku trampolin dołączyliśmy zajęcia akrobatyki dla dzieci i młodzieży.  

Grupa młodsza: sobota godz.11:00 
Grupa starsza: sobota godz.12:00 

Oraz Fitness : 

Wtorki oraz piątki godz. 19:00 
Zapisy w recepcji Parku lub pod numerem telefonu: 514 899 811 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin przedszkola, szkoły, szkółki narciarskie i inne grupy zorganizowane  – zapewniamy atrakcyjną formę spędzania czasu Państwa podopiecznym. 

Jesteśmy otwarci na współpracę z ośrodkami kolonijnymi, wczasowymi oraz kwaterami prywatnymi. 
Chętnym dostarczamy darmowe Pakiety Partnerskie – materiały reklamowe wraz z kuponami rabatowymi dla Państwa gości.  Zainteresowanych prosimy o kontakt  pod numerem telefonu: 574 354 461 

JUMP PLANET Nowy Targ to nowoczesny i wizjonerski park trampolin, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Chcesz z nami współpracować, masz pomysł? Zapraszamy! Ruch to zdrowie. 

os 14.11.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również