PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Odblaski dla seniorów

25 października 2021 13:40
Wyciszenie Włącz dźwięk

Uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu udali się dziś z krótką wizytą do Klubu Seniora. Celem wizyty było podarowanie seniorom odblasków przygotowanych podczas zajęć na świetlicy w ramach akcji “Odblaskowa Szkoła”.  

Poza wręczeniem samodzielnie przygotowanych odblasków, dzieci wystąpiły z krótkim programem, recytując wierszyki i śpiewając piosenkę “Bezpieczeństwo to jest przecież ważna sprawa”. Seniorzy odwdzięczyli się uczniom “dwójki”, podarowując im swoje rękodzieło – sympatyczne maskotki z włóczki, a także jabłka i słodycze. Na zakończenie nie zabrakło wspólnego zdjęcia i śpiewu. 

– W imieniu Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu dziękujemy za taką współpracę. Dzięki wam, drodzy seniorzy, dzieci chcą powielać wasze pomysły i angażować się w takie idee społecznościowe, które są bardzo ważne, zwłaszcza w czasach pandemii, kiedy jest izolacja. Mieliśmy duże opory, czy możemy się spotkać, ale myślę, że trzeba się spotykać, bo jest to ważne zarówno dla was, jak i dla naszych dzieci – mówiła Katarzyna Pyciak, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu.

Materiał filmowy – w środowym “Przeglądzie Tygodniowym”. 

Redakcja 25.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również