PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Od 14 września- utrudnienia na skrzyżowaniu Rynek/Kościuszki/Sobieskiego

12 września 2020 09:09

Od poniedziałku, 14 września na skrzyżowaniu ul. Rynek – ul. Kościuszki – ul. Sobieskiego będą prowadzone konieczne prace remontowe. W związku z tym z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. Sobieskiego (prawy pas do skrętu w ul. Kościuszki). Utrzymany zostanie ruch na wprost w ul. Rynek. Częściowo zostanie zwężony wschodni pas ruchu (przyległy do budynku Poczty Polskiej) ul. Rynek – ul. Kościuszki. Utrzymany zostanie ruch dwukierunkowy (pierwszeństwo będą miały pojazdy na ul. Kościuszki poruszające się w kierunku południowym).

Od 14 września- utrudnienia na skrzyżowaniu Rynek/Kościuszki/Sobieskiego

Sugerowany objazd do ul. Kościuszki dla kierujących się od strony wschodniej miasta poprzez ul. Jana Kazimierza → ul. Nadwodnia lub wcześniej z ul. Waksmundzkiej → ul. Św.  Doroty → ul. Nadwodnia.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy mieszkańców i kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami wynikającymi ze zmiany organizacji ruchu.

źródło: UM Nowy Targ

os 12.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również