Kamery live
prognoza pogody

Od lipca rusza kawiarnia w Miejskim Centrum Kultury

Drugi przetarg ofertowy na dzierżawę kawiarni w MCK w Nowym Targu pozwolił wyłonić przyszłego dzierżawcę lokalu. W sumie w przetargu stanęło dwóch oferentów, a wybrano ofertę pana Piotra Cebuli z Nowego Targu. Kwota miesięcznego czynszu będzie wynosiła 4 tysiące złotych, a kawiarnia ma ruszyć już w lipcu. To nie jedyna dobra wiadomość dla odwiedzających MCK – również od lipca zainaugurowana zostanie zapowiadana już wcześniej działalność plenerowej, letniej strefy mieszczącej się na tarasie obiektu, gdzie planuje się m.in. organizację koncertów. 

Od lipca rusza kawiarnia w Miejskim Centrum Kultury

Przedmiotem dzierżawy jest lokal o łącznej powierzchni 272 m2 (z czego 155,5 m2 to kawiarnia, pozostała część – zaplecze), mieszczący się w przyziemiu budynku Miejskiego Centrum Kultury. Zgodnie z regulaminem, ma być otwarty 7 dni w tygodniu przez min. 12 godzin, a godziny otwarcia muszą być dostosowane do organizowanych przez MCK wydarzeń kulturalnych. Na wyposażeniu lokalu do dyspozycji dzierżawcy są moduły chłodnicze, mroźnicze, piec natryskowy z myciem, ekspres i młynek do kawy, zmywarka do naczyń i szkła z pompą, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, kostkarka do lodu, regały magazynowe, stoły przyścienne, stoliki kawiarniane, stoły bankietowe, hokery i krzesła kawiarniane. 

O wyborze oferty decydowały głównie kryteria związane z atrakcyjnością oferty gastronomicznej i sposobem zagospodarowania lokalu i sposób prowadzonej działalności (po 30%), dopiero potem  – wysokość czynszu i planowanych nakładów (po 20%). 

Kawiarnia do wynajęcia

os 13.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Marunio-Niunio.😜 02:23 14.06.2022

Sam bym wzial.Z calym zapleczem to 800 $ /mc to za darmo.

Zobacz również