Kamery live
prognoza pogody

Od 7 lutego agenda UMWM w Zakopanem dostępna dla mieszkańców

11 lutego 2022 10:11

Od początku tego tygodnia mieszkańcy Zakopanego i okolicznych miejscowości mogą korzystać już z usług agendy zamiejscowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Zakopanem. Ze względu na sytuację pandemiczną, oficjalne otwarcie z udziałem władz województwa zostało przełożone na termin późniejszy.

Od 7 lutego agenda UMWM w Zakopanem dostępna dla mieszkańców

– To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Zakopanego i okolic. Już od poniedziałku będą mogli korzystać z usług agendy zamiejscowej urzędu marszałkowskiego w Zakopanem. To właśnie w tym miejscu otrzymają wszelkie informacje dotyczące spraw, które proceduje urząd marszałkowski. Zainteresowani uzyskają wiedzę m.in. na temat aktualnie prowadzonych otwartych, a także grantowych konkursów realizowanych przez samorząd województwa. Dzięki takim jednostkom wiele spraw będzie można załatwić na miejscu, bez konieczności wyjazdu do Krakowa. Dodam, że tak jak w pozostałych agendach zostaną uruchomione cykliczne dyżury marszałka, kiedy to osobiście będę miał przyjemność porozmawiać z mieszkańcami i samorządowcami z tej części regionu. Już dziś serdecznie zapraszam do tego bezpośredniego kontaktu – podkreśla marszałek Witold Kozłowski.

Agenda zlokalizowana jest w budynku przy ulicy Kościeliska 7 w Zakopanem i dostępna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. To szósta zamiejscowa agenda Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Pozostałe znajdują się w Nowym Sączu, Nowym Targu, Tarnowie, Oświęcimiu i Miechowie. 

źródło: UMWM

os 11.02.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również