Kamery live
prognoza pogody

Od 1 do 25 czerwca – zamknięty przejazd kolejowo-drogowy na Ludźmierskiej. Będzie objazd

26 maja 2020 13:46

W związku z pracami remontowymi, od 1 do 25 czerwca zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy na ul. Ludźmierskiej. Dwukierunkowy ruch pojazdów zostanie utrzymany poprzez jego przekierowanie na bypass zlokalizowany po północnej stronie przejazdu kolejowego, natomiast ruch pieszych zostanie poprowadzony tymczasowym chodnikiem po południowej stronie przejazdu kolejowego.

Od 1 do 25 czerwca - zamknięty przejazd kolejowo-drogowy na Ludźmierskiej. Będzie objazd

-W imieniu Inwestora i Wykonawcy Robót przepraszamy za wszelkie utrudnienia i prosimy mieszkańców oraz kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami wynikającymi ze zmiany organizacji ruchu – czytamy w komunikacie inwestora, czyli PKP PLK S.A. oraz wykonawcy zadania – firmy ZUE S.A. z Krakowa. 

Inwestycja realizowana jest w ramach dużej modernizacji tzw. “kolejowej zakopianki” i ma poprawić płynność przejazdu przez tory na jednej z najbardziej zakorkowanych ulic w mieście. Wyznaczenie tymczasowego objazdu to efekt apelu i działań ze strony władz miasta i PZD- pierwotnie firmy miały w planie całkowicie wyłączyć Ludźmierską z ruchu na okres 3 tygodni. 

/os

Firma remontująca tory chce zamknąć Ludźmierską na 3 tygodnie. Miasto apeluje o wykonanie objazdu

Na zwężeniu Ludźmierskiej – znak jazdy na suwak

 

 

 

os 26.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również