Kamery live
prognoza pogody

NTVK szuka prezesa. Na dniach zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko

25 lutego 2023 08:39

Na dniach ponownie zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko prezesa Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Od października ubiegłego roku tę funkcję pełni Dorota Burdyn – wcześniej członek Rady Nadzorczej spółki. Jest to jednak przejściowe rozwiązanie, wymuszone odejściem Przemysława Bolechowskiego ze stanowiska prezesa NTVK, jak również koniecznością powstrzymania decyzyjnego chaosu oraz szybkiego zapewnienia spółce racjonalnego zarządzania i stabilizacji do czasu wyłonienia kandydata na nowego szefa spółki.

NTVK szuka prezesa. Na dniach zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko

Miejscem stałego zatrudnienia Doroty Burdyn jest Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Targu, którego prezesem jest od 2016 roku. Jako – do niedawna – członek Rady Nadzorczej NTVK, gdzie zasiadała przez kilka lat, jest dobrze zorientowana w sprawach spółki. 

-Sytuacja spółki NTVK jesienią ubiegłego roku była bardzo trudna. Zdecydowałam się objąć stanowisko prezesa warunkowo, na wniosek i prośbę Rady Nadzorczej, wyłącznie do momentu rozstrzygnięcia konkursu na nowego prezesa – informuje Dorota Burdyn. 

Niestety, konkurs ogłoszony z w grudniu ub. roku nie wyłonił żadnego kandydata. Burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha już podczas konferencji prasowej w dniu 10 lutego br. potwierdził, że konkurs będzie ponowiony. W najbliższych dniach możemy spodziewać się ogłoszenia na stronie Urzędu Miasta w tej właśnie sprawie. 

fot. arch. nowytarg24.tv

os 25.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również