Kamery live
prognoza pogody

Nowytarg24.tv i Szewczyk Travel nawiązują współpracę

5 lipca 2024 14:38

Podróże popularnej pary youtuberów będą prezentowane na portalu Nowytarg24.tv jak i kanale telewizyjnym NTVK.

Nowytarg24.tv i Szewczyk Travel nawiązują współpracę

Nowotarska Telewizja Kablowa oraz program Szewczyk Travel łączą siły! Mamy przyjemność ogłosić, że prowadzony przez youtuberów Natalię i Łukasza kanał poświęcony podróżom po świecie od teraz dostępny jest zarówno na portalu Nowytarg24.tv jak i na antenie NTVK.

 – Narzekanie, czarnowidztwo, pokazywanie złej strony, mrocznego oblicza, wyszukiwanie kontrowersji i babranie się w brudach… Nie zgadzamy się na to i w naszych filmach, na blogu, w relacjach i postach będziemy skupiali się na czymś innym. Pokazujemy i udowadniamy, że świat jest piękny i zachwycający, a ludzie z natury są dobrzy. Chcemy, by nasze materiały były odskocznią, oderwaniem, ucieczką w lepsze, bardziej kolorowe i radosne miejsce. Chcemy, żebyś oglądając nasze relacje, filmy i rolki dowiedział się co nieco, a przy tym uśmiał się do łez, lub popłakał ze wzruszenia. Chcemy, byś był zainspirowany i ciekawy. Naszym marzeniem jest, by Twoje zaintrygowanie ujrzanym miejscem skusiło Cię i przekonało do tego, że warto opuścić przytulne 4 kąty i wyruszyć w drogę – podkreślają Natalia i Łukasz.

Materiały Szewczyk Travel można oglądać w naszej nowej zakładce PODRÓŻE. Zapraszamy do oglądania!

Piotr Starmach 05.07.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również