Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” – promocja powieści

14 listopada 2023 15:23

„Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” to powieść Ludmiły Figiel, która już 17 listopada z drukarni trafi wprost do rąk wszystkich miłośników dobrej literatury.

Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” – promocja powieści

To nieszablonowe spotkanie z Nowym Targiem i postaciami, które na kartach powieści przemierzą ulice naszego Miasta. Nowotarscy czytelnicy z łatwością zidentyfikują miejskie uwarunkowania akcji. Być może nawet w czasie spaceru będą przywoływać fragmenty powieści: „A, tam na tej ławce w parku Helena słuchała koncertu”. Wyobraźni z pewnością pomoże album dodany do publikacji, który będzie przedstawiał zdjęcia realnych miejsc, które stały się tłem utworu. Każda z zawartych fotografii będzie okraszona dodatkowym, niebanalnym tekstem autorki.

W związku z premierą książki „Nowy Targ. Uwaga! Nisko latające Anioły” Urząd Miasta Nowy Targ zaprasza na premierę, która odbędzie się 17 listopada o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z autorką, poznać kulisy tworzenia powieści i spotkać nisko latające anioły. Wspólnie bądźmy częścią świata nowotarskich aniołów. 

Źródło: UM Nowy Targ

ag 14.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również