Kamery live
prognoza pogody

“Nowy Targ to hokej. Hokej to Nowy Targ”. Jest już miejski kalendarz na 2021 rok

Wyciszenie Włącz dźwięk

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta, burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha zaprezentował tegoroczny, miejski kalendarz ścienny. To wydawnictwo, na które wielu czeka z niecierpliwością – kalendarz zawsze kojarzy się bowiem z pięknymi zdjęciami, dobrą jakością i jako taki, stanowi wyjątkową ozdobę. W tym roku kalendarz został poświęcony hokejowi, wyróżnia go hasło “Nowy Targ to hokej. Hokej to Nowy Targ”, a za projekt i realizację odpowiada Jarosław Haber. 

-Na skutek obostrzeń kibice są odcięci od możliwości podziwiania na żywo zawodników, więc mieliśmy taki zamiar, żeby dać coś kibicom, mieszkańcom, a wszystkim, którzy sympatyzują z naszym miastem przypomnieć, że wizytówką Nowego Targu są Szarotki – tłumaczył ideę powstania tegorocznego kalendarza burmistrz Nowego Targu, Grzegorz Watycha – Dopóki mamy ten wyróżnik spośród ponad trzystu miast powiatowych w Polsce, musimy ugrać na nim jak najwięcej dla siebie, dla promocji Nowego Targu i nie tracić tego waloru, bo zbudować coś jest ciężko, a zrezygnować i zburzyć pewną tradycję jest bardzo łatwo.

Kalendarz zawiera zdjęcia wszystkich zawodników tego sezonu oraz ekipy trenerów. Zostały wykonane podczas specjalnie zaaranżowanej sesji zdjęciowej – nie w trakcie meczu, czy treningu, ale przy wygaszonych światłach hali lodowej. 

-Było to wyzwanie, bo do tej pory takich dynamicznych zdjęć przy wygaszonych światłach hali jeszcze nie było. Zrobiłem zdjęcia wszystkich zawodników z tego sezonu łącznie z ekipą trenerską. Zdjęcia pokazują, jaki ten sport jest – że jest dynamiczny, kontaktowy i że sprawia dużo radości. Myślę, że to nie lada gratka dla kibiców. Wynagrodzi to trochę tę absencję na meczach – mówił twórca kalendarza, Jarosław Haber. Zaznaczył, że wewnątrz są wyłącznie autentyczne zdjęcia, bez fotomontażu. Wyjaśnił też, skąd wziął się pomysł na hasło przewodnie:

-W Polsce ludzie, którzy kompletnie nie zajmują się hokejem, kojarzą nasze miasto z tym sportem. Stąd propozycja hasła “Nowy Targ to hokej, Hokej to Nowy Targ”. Hokej w Nowym Targu to jest jednak wielka, wielka tradycja. Brand Podhale Nowy Targ jest naprawdę znaczący – przekonywał Jarosław Haber.

Część kalendarzy standardowo będzie rozesłana i rozdystrybuowana przez Wydział Promocji dla partnerów miasta, a część będzie przekazana do klubu, który będzie mógł ewentualnie odsprzedać je dalej:

-Dla spragnionych kibiców na pewno będą dostępne w klubie – mówił burmistrz Nowego Targu – Wcześniej kalendarze były wręczane jako nagroda w konkursach, czy np. podczas Biegu Podhalańskiego. Bieg zaplanowano na 6 lutego, odbędzie się, jeśli pozwolą rygory sanitarne i ilość śniegu.

 

os 12.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

6 komentarzy
Sorry,, 16:02 27.01.2021

Płacę i się cieszę że mogę pomóc ,Przepraszam ,,,

Nowy Targ 10:40 15.01.2021

Płacę za kalendarz i nie się cieszę że mogę pomóc i reszcie też tego życzę . Minęło zaledwie 15 dni od tak chętnie skladanych życzliwości .

Pjotek 12:54 13.01.2021

To są tylko slogany i puste słowa że Nowy Targ to hokej zamiast grać nasi chłopcy z Nowego Targu w młodziku to na Karpacką LIgę do Sanoka wzmacniają się ukraincami z Oświecimia żenada od rodziców z Nowego Targu zbierają kase żeby obstawić innym i na siłe wygrać ale sie nie udało znowu sromotna porażka .

Kibic z Irlandii 11:19 13.01.2021

Tak. Nowy Targ jest Hokejem i Jarmarkiem. Az dziwie sie ze przez te lata miasto tak zaniedbalo hale lodowa. Burmistrz i Rada miasta powinna skupic sie na renowacji i powaznym remoncie starej hali a nie cyrkowac z nowa. Czas leci razem z zyciem. Burmistrz marzy i cyrkuje z rada miasta i na widmo zaprasza Tauron. Komedia. Jest hala. Bardzo powazny remont i bedzie dobrze. Z glowa a nie komedia. Kasy nie ma a marzenia z kosmosu. Byla kasa i Burmistrz i Rada zmarnowali dotacje. Wiec pogadac ze sponsorami i dzialac. Aha Burmistrzu i Rado miasta, nie zapominajcie o NKP Podhale i innych sportach w miescie.

Pjoter 05:41 13.01.2021

Lata potęgi hokejowej Podhala może minęły ale siano na kalendarzach można zrobić jakaś dotacja zamówienie publiczne na promocje oni umieją pisać projekty żeby się nie urobić a zarobić podobnie jak z sowami w Nowym Targu jak ktoś umie ładnie opowiadać to robi karierę.

MJ 21:00 12.01.2021

Prosze troche sie ostudzić lata hokeja już przeszły nieodwracalnie. Trudni takie jest życie !!

Zobacz również