Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ: blisko 3,5 promila miał 43-latek, który wjechał do rowu

4 listopada 2022 13:26

Blisko 3,5 promila miał 43-letni mężczyzna, który wjechał nissanem do rowu. Kierowca stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nowy Targ: blisko 3,5 promila miał 43-latek, który wjechał do rowu

Wczoraj w południe policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do zdarzenia drogowego w Nowym Targu. Na miejscu obecna była załoga karetki pogotowia, która udzielała pomocy uczestnikom oraz strażacy. Policjanci ustalili, że sprawcą był 43-letni mężczyzna kierujący nissanem, który wyjeżdżając z bocznej drogi na DK 49, nie trafił w wyjazd i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia kierowca oraz pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Badanie kierowcy na zawartość alkoholu wykazało ponad 3,5 promila.

43-latek stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za popełnione przestępstwo oraz wykroczenie, grozi mu kilkutysięczna grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.  

os 04.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również