Kamery live
prognoza pogody

Nowy sprzęt dla wychowanków MMKS Podhale

31 lipca 2017 21:27

Dzięki projektowi programu Tesco "Decydujesz Pomagamy" za wygraną kwotę 5 000,00 zł został zakupiony sprzęt hokejowy dla najmłodszych dzieciaków z klubu hokejowego MMKS-Podhale.

Nowy sprzęt dla wychowanków MMKS Podhale

Magazyny Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego doposażone zostały w nowiutkie kaski hokejowe, bodyczki i spodenki. Dzięki tej szczęśliwej wygranej, była możliwość wyposażenia w stroje hokejowe dzieci w wieku od 5 do 10 lat .

Już od jutra w klubie będą opróżniane magazyny, co da możliwość wypożyczenia sprzętu hokejowego dla wszystkich chętnych dzieciaków! W pierwszej kolejności – dla tych, którzy po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił w hokeju na lodzie. 

Ilość sprzętu ograniczona! Jak zapewniają działacze klubu, warto skorzystać z okresu wakacyjnego i potrenować na lodzie, a po zapisaniu się do klubu hokejowego miesiąc treningów można odbyć za darmo. Mocno schłodzone powietrze na tafli lodowej można potraktować jako dodatkową atrakcję w upalne dni.

Od 31 lipca jest już zamrożone lodowisko, a do klubu przybyli nowi trenerzy do pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako pierwsi na lód wejdą zawodnicy Żaka Młodszego.

NT24TV 31.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również