Nowotarżanin Mistrzem Świata w K1!

Adam Abood Al Hasani zdobył tytuł Amatorskiego Mistrza Świata w K1! W zawodach rozgrywanych w Mediolanie nowotarżanin pokonał w finale przeciwnika przez KO – i to już w pierwszej rundzie!

Od dziś Mediolan dla członka Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team będzie kojarzył się niezwykle radośnie. Adam Abood Al Hasani w finałowej walce kategorii wagowej +95 kg pokonał reprezentanta Grecji zachwycając publiczność. Z konkurentem o mistrzowski pas rozprawił się już w pierwszej rundzie, poprzez KO! Tym samym mieszkaniec Stolicy Podhala przypieczętował tytuł Amatorskiego Mistrza Świata K1 Global Open w kategorii zawodniczej: A classa.