Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanie w kulinarnym programie Gessler

7 września 2023 14:30

W najbliższą niedzielę małżeństwo z Nowego Targu Amelia i Piotr Kapuściak wezmą udział w programie telewizyjnym Mateusza Gesslera “Para do gara” na antenie TV4.

Nowotarżanie w kulinarnym programie Gessler

fot. TV4

To nie pierwszy występ małżeństwa ze stolicy Podhala na ekranie – już w 2019 r. Kapuściakowie byli gośćmi teleturnieju “Czar par” w telewizyjnej dwójce. Tym razem Amelia i Piotr zmierzą się z kulinarnym wyzwaniem. W programie “Para do gara” TV4 małżeństwo będzie musiało kooperować ze sobą w wyjątkowy sposób – Amelia swojemu mężowi z odległości dyktować będzie przepis na przyrządzenie poszczególnej potrawy. Zadanie będzie o tyle trudniejsze, że Piotr mistrzem kuchni nie jest.

Emisja odcinka z udziałem nowotarżan w niedzielę 10 września o godz. 20. Telewizyjna “Czwórka” znajduje się m.in. na liście kanałów oferowanych w ramach abonamentu Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Więcej szczegółów na temat telewizyjnych usług NTVK pod nr tel.: 18 266 99 00 lub bezpośrednio w naszym biurze przy ul. Stanisława Józefczaka 1.

redakcja 07.09.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również