PILNE
Kamery live
prognoza pogody

MCK wypełnią przeboje Krzysztofa Krawczyka

W dniu 21 listopada (niedziela) o godz.18 na sali widowiskowej MCK w Nowym Targu odbędzie się koncert Nowotarżanie dla Nowotarżan – Tribute to Krzysztof Krawczyk. Zagrają dla Państwa Orkiestra OKSAC pod batutą Mateusza Walacha, a zaśpiewają: Ali Al-Ani, Balay, Beata Beti Bełtowska, Jagoda Kret, Magda Panek, Justyna Pustówka, Piotr Szewczyk, Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt.

MCK wypełnią przeboje Krzysztofa Krawczyka

Bilety w cenie 50 zł i 40 zł do nabycia w Ratuszu (Rynek 1) w godz.12.00-17.00 od 12 listopada do 19 listopada (piątek), włącznie z sobotą i niedzielą.

Redakcja 12.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

4 komentarze
Hol 21:32 17.11.2021

Może i dla Nowotarzan, ale raczej nie Nowotarżanie. Z tego co się orientuje to dwie osoby ze śpiewających mieszkają w NT... Gra orkiestra kameralna silesian art collective ze śląska czyli ta sama która na koncercie muzyki firmowej. W Nowym Targu są wartościowi muzycy - chociażby nazwiska Basiuk, Cudzich oraz muzycy klasyczni (!) powinni być Panu znani - ale chyba Pan dyrektor jeszcze o nich nie słyszał...mam nadzieję ,że usłyszy :)

Wódecki 15:57 15.11.2021

SZczytem obciachu jest diva Beata Buszka-Węglarz-Bełtowska-BobasWilk. Oraz farbowany góral Szewczyk

Nowotarżanin 00:35 14.11.2021

Większości nie znam z żadnych nowotarskich występów bo przecież nie mówię o sławach z TV. Gdzie Lupi, Puzon i dalsza brać??? Chyba każdy umie dodawać, że jak to w życiu bywa nowy dyrektor MOK wprowadził większość swoich znajomków. Orkiestra ze Śląska pod dowództwem kierownika Teatru w Chorzowie oraz żona dyrektora MOKu obowiązkowo musi uświęcić nową pracę męża. Zajeżdża mi tu piosenką aktorską, a nie namiastką atmosfery występów K. Krawczyka.

Dziki 23:00 12.11.2021

W koncercie zaśpiewa żona nowego dyrektora. Jak mówi o sobie "Krakowianka z urodzenia- Bielszczanka z wyboru". Trzeba albo mieć tupet albo być kompletnym ignorantem by na pierwszą imprezę po zdobyciu stołka wkręcić żonę (mimo że z tematem koncertu niema nic wspólnego). Reszta też dobra....Szewczyk z Pyzówki.... szkoda gadać...orkiestry też nie kojarzę z Nowego Targu

Zobacz również