Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski Piknik Lotniczy także dla fanów dobrej muzyki na żywo !

7 sierpnia 2017 19:00
Wyciszenie Włącz dźwięk

W ramach największej imprezy lotniczej na Podhalu swoje miejsce znajdą także fani muzyki. W sobotę po południu na scenie piknikowej wystąpią wyjątkowi artyści. Oto czas aby ich przedstawić.

Plan występów wygląda następująco:

SOBOTA 12.08.2017r.
17:00 – Ahaju Fusion Boliwia
18:15 – iNTarg BLUES
19:30 – Lost InDeSyti
20:45 – Piotr “Lupi” Lubertowicz
21:30 – Monika Gawrońska

Artyści, którzy wystąpią przed nowotarską publicznością.

iNTarg BLUES – grupę tworzą nowotarżanie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Tomek Seweryn i Tomek Zelek. Muzycy współpracują ze sobą od półtora roku, choć każdy z nich wcześniej grywał i nadal grywa w rozmaitych kapelach. Grupa wykonuje standardy bluesowe oraz kompozycje własne utrzymane w blues-rockowej stylistyce.

Piotr „Lupi” Lubertowicz – znany i szanowany w środowisku blues`owym twórca i gitarzysta z Nowego Targu. Współpracuje i nagrywa z czołówką polskiego bluesa od końca lat 80-tych. Koncertował na największych festiwalach w Polsce: Jarocin, Rockowisko, Rawa Blues, Węgorzewo, Bieszczadzkie Anioły; a także w Niemczech, Danii, Słowacji, Czechach i w USA gdzie koncertował z czarnoskórymi gwiazdami bluesa Carlos Johnson, Louisiana Red.

Monika Gawrońska – to polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Muzyka, którą wykonuje to pop połączony z muzyką elektroniczną i żywymi instrumentami. W roku 2013 nagrała pierwszą płytę pt.: “Just the girl”. Do współpracy zaprosiła m.in. Jacka Królika, Adama Niedzielina, Jacka Fedkowicza. Jej najnowszy singiel, to utwór pt.” Kochać przez łzy”, którego premiera odbyła się w kwietniu b.r. w Wietrznym Radiu FM w Chicago. Monika uwielbia koncerty i kontakt z publicznością.

Ahaju Fusion Boliwia – prezentuje indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który rozpowszechniamy nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach. Pragnieniem Ahaju Fusion jest dzielić się bogactwem kultury Indian obu Ameryk, zwłaszcza tradycją muzyczną. Ale to nie wszystko… W repertuarze znajdują się także znane i lubiane melodie ballad i przebojów światowych, jak i polskich, w aranżacji na fletnię pana oraz inne instrumenty, na których grają.

Lost InDeSyti – zespół skupiony wokół Nowego Targu. Grają piosenki z różnych gatunków muzycznych często dodając do nich własne pomysły. Największą dawkę radości czerpią z występowania na scenie. Występują na scenie razem od 2 lat. Skład zespołu: Wokalistki – Kinga Szewczyk i Paulina Filipiec, Perkusja – Jasiek Bryniarski, Gitara elektryczna – Paweł Sarniak  (zastępuje Łukasza Bryniarskiego, Gitara elektroakustyczna – Dawid Brynkus,  Gitara Basowa – Janusz Bryniarski.

źródło: materiały prasowe

/p

Teledysk Moniki Gawrońskiej do obejrzenia poniżej.

NT24TV 07.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również