Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski Piknik Lotniczy i Strefa Relaksu – w ogólnopolskim konkursie na najlepsze inicjatywy obywatelskie

24 marca 2017 14:09

"Mieszkam tu! - Mądre pomysły na mądre miasto" - to konkurs na najlepsze projekty zgłoszone lub zrealizowane w Polsce w ramach samorządowych budżetów obywatelskich. Wśród wielu prestiżowych inicjatyw znalazły się aż dwa nowotarskie: Piknik Lotniczy oraz Strefa Relaksu. Głosowanie w konkursie ruszyło właśnie dziś. 

Nowotarski Piknik Lotniczy i Strefa Relaksu - w ogólnopolskim konkursie na najlepsze inicjatywy obywatelskie

Konkurs zorganizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl i Fundację Napraw Sobie Miasto. Można oddać głos “za” lub “przeciw” każdemu z projektów. Głosowanie zakończy się 28 kwietnia o godz. 16. Dwa najlepiej ocenione projekty otrzymają specjalną nagrodę od czytelników Portalsamorzadowy.pl. 

Wśród wielu projektów z całej Polski znalazły się również tak ciekawe inicjatywy, jak “Mural jako nowoczesna forma atrakcji turystycznej” z Darłowa, “Zalew łączący pokolenia” z Suwałk, plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych z Jarosławia, czy też zatoczka postojowa “Kiss and ride” z Bełchatowa. 

Głosować można tutaj już od teraz. 

Partnerem wydarzenia jest Europejski Kongres Gospodarczy. Nagrody zostaną wręczone podczas EEC w Katowicach w dniach 10-12 maja 2017 r.

NT24TV 24.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również