Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski jarmark w Canal+Discovery

9 marca 2019 12:56

NOWY TARG. W najbliższą niedzielę, 10. marca, o godzinie 12.30 w Canal+Discovery zobaczyć będzie można odcinek emitowanego od stycznia cyklu „Bazary Europy”, poświęcony nowotarskiemu jarmarkowi.

Nowotarski jarmark w Canal+Discovery

6. grudnia targ odwiedziła ekipa telewizyjna realizująca serial o europejskich targowiskach. Filmowcy – pod dowództwem Bernadetty Bieszczanin – wzięli przed kamerę kupców i producentów, kręcili targowe atrakcje, sami również uczestniczyli w targowych, organizowanych w dniu św. Mikołaja zabawach.

Maria Konarowska, która przeprowadzała wywiady, nie uniknęła porwania do góralskiego tańca i – trzeba przyznać – radziła w nim sobie znakomicie. „Marysię” zresztą wielu kupców i gości jarmarku doskonale kojarzyło. I nie dziwota, to właśnie młoda aktorka prowadzi program „Galileo” w TV4, brała udział w TVN-owskim „Azja Express”, znana jest z ról w popularnych serialach, jak choćby „Kopciuszek”, „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Plebania”, „Pittbul”, „Komisarz Alex”, „Prawo Agaty” czy „Ojciec Mateusz”. Prywatnie jest córką znanej aktorki Joanny Szczepkowskiej.

Praca filmowców na nowotarskim jarmarku trwała do późnego popołudnia, jej efekty zobaczyć będzie można w najbliższą niedzielę.

Emisje: niedziela o 12.30, poniedziałek o 22.20 i wtorek o 9.30.

Tekst i zdjęcia: Piotr Dobosz, Spółka Nowa Targowica

 

Anna Szopińska 09.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również