Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski biznesmen Tomasz Ż. zatrzymany

Jeden z najbogatszych mieszkańców Podhala, kontrowersyjny biznesmen i właściciel wielu obiektów handlowych oraz nieruchomości Tomasz Ż. został wczoraj zatrzymany przez Policję i doprowadzony do prokuratury. 

Nowotarski biznesmen Tomasz Ż. zatrzymany

Fot. Archiwum Nowytarg24.tv

 

Do zatrzymania kontrowersyjnego biznesmena miało dojść w wtorek w godzinach porannych.

 

 – Wczoraj został przez nas zatrzymany i doprowadzony do prokuratury – potwierdza rzecznik prasowy nowotarskiej Policji, Dorota Garbacz. – Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji.

 

Prokuratura nie podaje dużo szczegółów odnośnie wczorajszego zdarzenia. Wiadomo, że wobec Tomasza Ż. prowadzone jest śledztwo – o co jest podejrzewany, tego służby nie chcą zdradzić. 

 

 – Potwierdzam, że pan Tomasz Ż. został do nas doprowadzony siłą – mówi Gazecie Krakowskiej Magdalena Gosztyła, zastępca prokuratora rejonowego w Nowym Targu. – To było konieczne, bo występuje on w charakterze podejrzanego w prowadzonym przez nas śledztwie. Policja doprowadziła go w związku z prowadzonymi przez nas czynnościami.

 

Jeszcze tego samego dnia, po kilku godzinach przesłuchania, Tomasz Ż został zwolniony do domu.

Piotr Starmach 17.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
MW 13:57 18.06.2020

Zaczynam wierzyć w sprawiedliwość. To co on wyprawia przynosi wstyd dla całego regionu a najgorsze jest to, że ludzie się do tego przyzwyczaili i nikt do tej pory nie reagował. To że ktoś ma pieniądze to nie znaczy, że stoi ponad prawem

Pietrzek 11:49 18.06.2020

Sprzedam bmw e46 2.0d

Zobacz również