Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska Strefa Relaksu – wzbogacana o kolejne elementy

8 maja 2020 17:16

Trwa rozbudowa Nowotarskiej Strefy Relaksu i doposażenie miejsca o nowe urządzenia i elementy małej architektury. To zadanie realizowane w ramach III etapu Szlaku wokół Tatr, dzięki czemu miejsce to będzie funkcjonować m.in. jako strefa wypoczynku dla rowerzystów. Już pojawiło się kilka nowych elementów. 

Nowotarska Strefa Relaksu - wzbogacana o kolejne elementy

Rozbudowa Strefy Relaksu obejmuje dostawę i montaż urządzeń siłowni pod chmurką i strefy workout, altan wypoczynkowych, zadaszenia grilla, leżaków, przebieralni, oświetlenia, monitoringu oraz słupków do hamaków. Już pojawiło się sześć urządzeń do ćwiczeń oraz zadaszenia nad paleniskami. Koszt inwestycji to 439 tys. zł, a  realizacją zajmuje się wyłoniona w drodze przetargu firma budowlana pana Artura Żądły ze Spytkowic. 

Niezależnie od działań zaplanowanych w ramach unijnego projektu, Strefa ma zostać kiedyś uzupełniona także o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych użytkowników. Wolą mieszkańców, w wyniku głosowania w Budżecie Obywatelskim do realizacji przeznaczony został projekt „Piracki Plac Zabaw”, obejmujący wyposażenie strefy w huśtawki (m.in. bocianie gniazdo), wieżę linową, bujaki na sprężynie, stojaki na rowery, dodatkowe ławki, hamak i zestaw piracki (dzwon, flaga i ster).

/os

Z unijnym dofinansowaniem – to cieszy rowerzystów. Młynówka asfaltowana

os 08.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również