nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

„Nowotarska owca” – ogłoszono konkurs na projekt

Owca hokeista, rowerzysta i lotnik - do 23 lipca br. można zgłaszać swoje prace w konkursie na wykonanie projektu rzeźby  (grafiki i wizerunku) "Nowotarska owca", który właśnie ogłoszony został przez Urząd Miasta. Konkurs realizowany w ramach transgranicznego projektu i finansowany ze środków Unii Europejskiej. 

W ramach projektu „Wędrówka śladami historii , kultury i tradycji pogranicza polsko-słowackiego” zostanie wytyczony szlak nowotarskiej owcy przedstawiający kompozycje rzeźbiarskie. Rzeźby będą stałym, promocyjnym elementem Nowego Targu. Planowane rzeźby owiec to: owca lotnik, owca jeżdżąca na rowerze, owca hokeista.

Jak czytamy w regulaminie konkursu, jego celem jest uzyskanie najlepszego pod względem architektonicznym projektu rzeźby (grafiki i wizerunku) zatytułowanego „Nowotarska owca”, który nawiązując do tradycji i dziedzictwa kulturowego miasta przyczyni się do jego promocji. Wizerunek owcy powinien być zachętą do zwiedzenia i poznania Nowego Targu.

Konkurs ogłoszony został w ramach projektu „Wędrówka śladami historii, kultury i tradycji pogranicza polsko-słowackiego” i realizowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska Republika Słowacka 2014-2020.

Więcej szczegółów – w regulaminie. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

4 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna