Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska biblioteka przykładem dla innych!

19 lutego 2024 12:25

Zrealizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną Nowym Targu w roku 2022 gra mobilna Hi(story).com w ramach projektu „Podhalańska ścieżka do Niepodległości” została przedstawiona w publikacji Fundacji Macte Animo jako przykład zastosowania nowoczesnych technologii w rozwoju turystyki regionalnej oraz aktywizacji młodzieży. Publikacja ta jest poradnikiem skutecznej współpracy w ramach projektu Huta Liderów dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, przedstawiającym sposoby wykorzystania nowych technologii w turystyce, jak również potencjału i zaangażowania młodzieży w sprawy rozwoju swojego regionu.

Nowotarska biblioteka przykładem dla innych!

– To miłe wyróżnienie Biblioteka przyjmuje jako wyraz uznania dla jej pracy z nowotarską młodzieżą oraz lokalną społecznością – czytamy w komunikacie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zadanie było zrealizowane we współpracy z Urzędem Miasta Nowy Targ, Starostwem Powiatu Nowotarskiego, Polskim Towarzystwem Historycznym O/Nowy Targ oraz z nowotarskimi szkołami podstawowymi i średnimi.

Z treścią poradnika można się zapoznać się również w wersji elektronicznej:

https://www.fma.org.pl/hutaliderow/podrecznik

/ źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu/

redakcja 19.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również