Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch Duńczyków, którzy napadli na 66 latkę

27 stycznia 2017 10:30

Policjanci z Nowego Targu zatrzymali wczoraj rano w Zakopanem dwóch obywateli Danii w wieku 39 i 40 lat, którzy dwa dni wcześniej wtargnęli do jednego z mieszkań na terenie Nowego Targu.

Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch Duńczyków, którzy napadli na 66 latkę

Jak podaje Roman Wolski z nowotarskiej policji, do zdarzenia doszło w dniu 24 stycznia 2017 roku o godzinie 16:00 w Nowym Targu. Dwóch mężczyzn – obywateli Danii weszło do mieszkania 66 latki i przykładając atrapę broni palnej do skroni oraz nóż do szyi próbowali uzyskać dane adresowe córki pokrzywdzonej.

– Gdy napadnięta 66 – latka nie chciała podać, gdzie córka mieszka 39 – latek dokonał uszkodzenia ciała pokrzywdzonej w postaci dwóch ran ciętych palca wskazującego i kciuka lewej ręki. Opuszczając mieszkanie sprawcy dokonali kradzieży dwóch telefonów komórkowych marki Samsung o wartości 1300 złotych – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Sprawców osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

NT24TV 27.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również