Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy policjanci zatrzymali 35 latka za posiadanie narkotyków

12 stycznia 2018 14:02

Funkcjonariusze nowotarskiej komendy zatrzymali mieszkańca Nowego Targu, przy którym w trakcie legitymowania ujawnili narkotyki.

Nowotarscy policjanci zatrzymali 35 latka za posiadanie narkotyków

Do zdarzenia doszło w dniu 10 stycznia 2018 roku w Nowym Targu po godzinie 17:00. Policjanci zauważyli zaparkowany samochód marki VW, do którego wsiedli młodzi mężczyźni. W trakcie legitymowania w samochodzie wyczuwalna była charakterystyczna woń marihuany. Po przeszukaniu pojazdu okazało się, że jeden z pasażerów posiada przy sobie środki odurzające. W toku przeszukania w miejsca zamieszkania 35 letniego nowotarżanina policjanci ujawnili woreczki z marihuaną o wadze ponad 131 gram oraz woreczki strunowe z zawartością substancji psychotropowej o wadze ponad 836 gram prawdopodobnie dopalaczy.

Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. W czasie przesłuchania sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia.

Za popełnione przestępstwo 35 latkowi grozi co najmniej do 3 lat pozbawienia wolności.

os 12.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również