Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy policjanci odkryli plantację marihuany

11 lipca 2019 20:00

Funkcjonariusze odkryli plantację marihuany i inne narkotyki w lokalu zajmowanym przez 32-letniego nowotarżanina, u którego wcześniej podczas kontroli również znaleziono w samochodzie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 

Nowotarscy policjanci odkryli plantację marihuany

5 lipca br. około godziny 23.00 podczas kontroli kierującego alfa romeo na terenie Nowego Targu, policjanci zauważyli na dywaniku przed fotelem kierowcy niewielką ilość tzw. kryształu. 32-letni nowotarżanin został zatrzymany za posiadanie narkotyków. 

-Następnego dnia rano podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę okazało się, że zajmował się również uprawą marihuany – relacjonuje Dorota Garbacz z nowotarskiej policji –  Policjanci w budynku gospodarczym odkryli kilkadziesiąt  doniczek, w których rosło łącznie 71 sadzonek ziela konopi.  Pomieszczenie było specjalnie przygotowane i dostosowane do uprawy tego narkotyku. Oprócz sadzonek policjanci znaleźli jeszcze mefedron (1,2 grama) i ponad 363 gramy marihuany.

Podejrzany w dniu 7 lipca usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków  i ich uprawę, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 11.07.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również