nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Nowotarscy policjanci odkryli plantację marihuany

Funkcjonariusze odkryli plantację marihuany i inne narkotyki w lokalu zajmowanym przez 32-letniego nowotarżanina, u którego wcześniej podczas kontroli również znaleziono w samochodzie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 

5 lipca br. około godziny 23.00 podczas kontroli kierującego alfa romeo na terenie Nowego Targu, policjanci zauważyli na dywaniku przed fotelem kierowcy niewielką ilość tzw. kryształu. 32-letni nowotarżanin został zatrzymany za posiadanie narkotyków. 

-Następnego dnia rano podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę okazało się, że zajmował się również uprawą marihuany – relacjonuje Dorota Garbacz z nowotarskiej policji –  Policjanci w budynku gospodarczym odkryli kilkadziesiąt  doniczek, w których rosło łącznie 71 sadzonek ziela konopi.  Pomieszczenie było specjalnie przygotowane i dostosowane do uprawy tego narkotyku. Oprócz sadzonek policjanci znaleźli jeszcze mefedron (1,2 grama) i ponad 363 gramy marihuany.

Podejrzany w dniu 7 lipca usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków  i ich uprawę, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

4 2

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna