Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy policjanci na festynach – “Kręci mnie bezpieczeństwo……”

13 czerwca 2017 18:30

W dniu 11 czerwca 2017 roku funkcjonariusze nowotarskiej komendy uczestniczyli w czterech festynach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6 w Nowym Targu, Szkołę Podstawową w Gronkowie, Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu oraz Parafię św. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Nowotarscy policjanci na festynach -

Oprócz licznych atrakcji na festynach, również nowotarscy policjanci czuwając nad bezpieczeństwem dzieci i ich rodzin zaprezentowali elementy swojego wyposażenia takie jak palka służbowa, kamizelka kuloodporna, przeciwuderzeniowa, kajdanki oraz quad będący na wyposażeniu nowotarskiej policji. Dzieci zobaczyć mogły również jak wygląda radiowóz oraz włączyć sygnały dźwiękowe.

Na festynie policjanci informowali również o kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo …. nad wodą”, która w ostatnich dniach została zainaugurowała. Przypominali dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy będą wypoczywać nad wodą o zasadach bezpieczeństwa. Zachęcali również do przygotowania spotu promującego bezpieczne przebywanie nad wodą pn. „Filmowy przeWODNIK”, który jest istotnym elementem akcji. W konkursie mogą wziąć udział zespoły liczące do 5 osób w wieku do 18 lat – oczywiście pod opieką dorosłego opiekuna. Prace konkursowe można przesyłać do 1 września br. na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa, z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 13.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również