Kamery live
prognoza pogody

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek Szkoły Nr 11

15 stycznia 2016 20:43

Corocznie Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu organizuje „Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek”, który ma już w tym roku swoją dziesięcioletnią tradycję. Zorganizowany i dedykowany został seniorom naszych wychowanków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek Szkoły Nr 11

Jak co roku odbył się on na deskach MOK-u, 13 stycznia 2016 r. Wzięło w nim udział 14 klas od zerówki, aż do klasy trzeciej, wykonując znane i mniej znane kolędy i pastorałki.

Koncert wzbogacony został występami zespołu muzycznego „Metalka – Band” z Zespołu Szkół Technicznych im. St. Staszica pod kierunkiem Pana Jakuba Mrugały. Sala wypełniona była nauczycielami, małymi artystami i ich rodzicami jak również babciami i dziadkami. Na widowni nie zabrakło również gospodarza Miasta Nowego Targu wiceburmistrza Waldemara Wojtaszka, Leszka Ciężobki z Nowotarskiej Delegatury Kuratorium Oświaty oraz Naszego Dyrektora Pana Roberta Furcy.

Z tej to okazji składamy serdeczne życzenia dla wszystkich gości uczestniczących w koncercie.

„Szanowni Państwo, Drodzy Dobroczyńcy jesteśmy wdzięczni za życzliwą współpracę w realizacji naszego dzieła. Niech narodzone Dziecię Wam błogosławi i darzy Was zdrowiem oraz satysfakcją. Składamy również podziękowania dla Dyrektora ZSTiP Pana Ryszarda Gruszki, za wsparcie muzyczne koncertu. Wszystkim Mediom, które zawsze chętnie uczestniczą i nagłaśniają nasze przedsięwzięcie w środowisku lokalnym oraz Piekarni Żarnecki za słodką niespodziankę dla dzieci ”.

Podziękowania składają organizatorzy koncertu Elżbieta Gołębiowska, Lucyna Kulig oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu.

źródło: szkoła

NT24TV 15.01.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również