Kamery live
prognoza pogody

Nowoczesny utwór z Podhala, czyli Sempu z kawałkiem “Halny”

5 lipca 2021 12:03
Wyciszenie Włącz dźwięk

Utwór “Halny” reklamowany jest jako  ‘pierwszy singiel promujący nowe połączenie hiphopu z elektroniką i muzyką góralską’. Piosenka została nagrana przez pochodzącego z Nowego Targu muzyka tworzącego pod pseudonimem ‘Sempu”, który aktualnie zajmuje się całym projektem “Góral 2020”, łącząc właśnie muzykę góralską z nowoczesnymi, elektronicznymi dźwiękami i hiphopowym bitem. Dajcie znać, jak wam się podoba?

“Sempu jest muzykiem pochodzącym z Nowego Targu na Podhalu. Aktualnie mieszka w Krakowie. Produkował muzykę dla takich artystów jak Pezet, Sokół, Żabson, Sitek, Anatom. W 2006 roku wydał z Żarem płytę ParExcellence pt. “Dokładnie Tak!” a w 2012 roku wydał poprzez wytwórnię Pezeta Koka Beats nową płytę ParExcellence “Każdy z Nas”, którą promował singiel “Tu Gdzie Niebo Sięga Szczytów”. Przez lata zagrał niezliczoną ilość koncertów. Sempu jest znany z utworu “Górska Moc”, stworzonego z Żarem i Romanem Bosskim, który w serwisie Youtube osiągnął ponad 3,8 milionów wyświetleń. Przez ostatnie lata wydał single “Szlak” oraz “Dylemat”. Aktualnie Sempu zajmuje się projektem “Góral 2020″ łącząc muzykę góralską z hiphopem i elektroniką.”

mat. nadesłane

os 05.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również