Kamery live
prognoza pogody

Nowe atelier Anety Larysy Knap (galeria)

25 listopada 2016 22:15

Co może łączyć projektantkę mody, mistrza fryzjerstwa i właściciela kawiarni? Kościelna 7, a mówiąc ściślej: świeżo odremontowane, stylowe wnętrza kamienicy w centrum Nowego Targu. To właśnie z okazji oficjalnego otwarcia nowego atelier Anety Larysy Knap, kawiarni Fanaberie oraz salonu fryzjerskiego Grzegorza Gila świętowano dzisiaj na Kościelnej 7 w iście wielkomiejskim stylu.

Nowe atelier Anety Larysy Knap (galeria)

Tego wieczoru było wiele okazji do tego, by chłonąć sztukę w różnych jej przejawach – nie zabrakło, rzecz jasna, wielkiej mody, wyeksponowanej niczym dzieła sztuki (ubrania firmy Comessa, kolekcja Anety Larysy Knap), ale i muzyki na żywo (występ Magdaleny i Bogusława Ćwiertni), sztuki malarskiej (wernisaż Krzysztofa Gila, nowotarżanina, doktoranta krakowskiej ASP), czy sztuki kulinarnej (niebanalne desery, wykwitne przekąski). Podziw budziły wyjątkowe wnętrza, nawiązujące luźno, ale znacząco do Podhala – jak choćby posadzka, przywodząca na myśl kamienie z Białki, czy Dunajca.

Całość miała charakter ekskluzywnego rautu, doprawdy wyjątkowego jak na życie małego miasteczka. Dodatkową okazją do świętowania było sześciolecie firmy Folk Design.

/os

NT24TV 25.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również