Kamery live
prognoza pogody

Nim przy “dwójce” stanie nowa sala gimnastyczna – obecna doczeka się remontu

6 lutego 2023 21:27

Ogłoszono postępowanie w trybie podstawowym na wykonanie remontu sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Targu.  “Nie oznacza to zaniechania planów budowy nowej sali” – uspokaja burmistrz. 

Nim przy

Do 20 lutego br. można składać oferty na wykonanie remontu sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Targu. Będzie to podobna skala prac, jakie miasto realizowało w ubiegłym roku w SP nr 5. 

-Nie oznacza to, że robimy remont i zaniechaliśmy kwestię budowy nowej sali – uprzedzał pytania radnych  burmistrz Grzegorz Watycha – Prace projektowe na budowę nowej sali przy SP nr 2 są już na finiszu, natomiast w związku ze stanem technicznym tej sali, podobnie jak to było w tamtym roku w SP nr 5, również ta sala gimnastyczna w “dwójce” będzie odremontowana, żeby można było z niej w sposób komfortowy korzystać. 

Tak samo, jak w przypadku “piątki”, prace obejmą demontaż wysłużonego parkietu i wykonanie bezpiecznej podłogi sportowej, jak również dostawę i montaż wyposażenia, prace malarskie oraz remont instalacji elektrycznej. 

Na zdjęciu poniżej – sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 5 po remoncie, z nową podłogą Active Sport. 

os 06.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również