Kamery live
prognoza pogody

Nietrzeźwy motocyklista z Nowego Targu doprowadził do kolizji z mercedesem

13 czerwca 2022 12:50

Pijany nowotarżanin kierujący motocyklem doprowadził do zderzenia z mercedesem. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Za swoje czyny czeka go sprawa przed sądem.

Nietrzeźwy motocyklista z Nowego Targu doprowadził do kolizji z mercedesem

W sobotę około godziny 14 w Ludźmierzu, 47-letni nowotarżanin jadący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w jadącego z naprzeciwka mercedesa. Okazało się, że kierowca jednośladu był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym przez nowotarską komendę postępowaniu. 47-latek za jazdę w stanie nietrzeźwości stracił już prawo jazdy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

os 13.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również