Kamery live
prognoza pogody

Nietrzeźwy kierowca z marihuaną i młynkiem

15 kwietnia 2022 14:02

Policjanci z Rabki-Zdroju zatrzymali nietrzeźwego kierującego audi, który posiadał przy sobie środki odurzające. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków 37-latek odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy kierowca z marihuaną i młynkiem

14 kwietnia br. wieczorem, dyżurny z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju otrzymał informację o kierowcy audi, który jedzie od miejscowości Czarny Dunajec w kierunku Rabki-Zdroju drogą wojewódzką nr 968 i ma problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy.

Na miejsce został skierowany patrol, który w Chabówce zatrzymał do kontroli wskazany pojazd.  Za kierownicą samochodu siedział 37-letni mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,3 promila. Dodatkowo na fotelu pasażera leżał młynek i dwa woreczki strunowe z zawartością marihuany. 

Za popełnione przestępstwa mężczyzna został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. 37-latek stracił prawo jazdy, a pojazd został odholowany na policyjny parking. Po wytrzeźwieniu zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadania środków odurzających, za co grozi mu wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat. 

źródło: KPP Nowy Targ

os 15.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również