Kamery live
prognoza pogody

Nietrzeźwa matka przyjechała samochodem po swojego syna, który został zatrzymany…za jazdę pod wpływem alkoholu.

Nietrzeźwa matka przyjechała samochodem po swojego syna, który został zatrzymany przez policjantów za jazdę pod wpływem alkoholu. Oboje czeka teraz sprawa karna. Za popełnione przestępstwo grozi im wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Nietrzeźwa matka przyjechała samochodem po swojego syna, który został zatrzymany...za jazdę pod wpływem alkoholu.

W sobotnią noc, około godziny 1 policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o kierowcy audi, który jedzie „zakopianką” w kierunku Nowego Targu i najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Po kilkunastu minutach w centrum miasta funkcjonariusze  zauważyli samochód odpowiadający temu ze zgłoszenia i zatrzymali go do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,8 promila alkoholu w organizmie. Na miejsce kontroli, po syna przyjechała samochodem matka chłopaka. Jednak podczas rozmowy policjanci wyczuli od kobiety alkohol. 40-latka została więc przebadana przez policjantów na zawartość alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało u kobiety… 1,5 promila.

Zarówno matka, jak i syn stracili prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo oboje będą odpowiadać przed sądem. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi im kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

 
os 06.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Taki ja 15:05 06.06.2022

Odkąd posiory się do władzy dobrały naród piję na potęgę 😂😂

Zobacz również