Kamery live
prognoza pogody

Nie żyje 35-letni kierowca opla. Policja podaje szczegóły wypadku w Zubrzycy

8 marca 2021 10:48

Nie żyje 35-letni mężczyzna kierujący oplem – uczestnik wczorajszego wypadku drogowego w Zubrzycy Górnej. Policja podała wstępne ustalenia dotyczące przebiegu zdarzenia. 

Nie żyje 35-letni kierowca opla. Policja podaje szczegóły wypadku w Zubrzycy

Do zdarzenia doszło w niedzielę tj. 7 marca br. około godziny 18, w miejscowości Zubrzyca Górna na drodze wojewódzkiej nr 957.

fot. KPP Nowy Targ

-Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że do zderzenia pojazdów doszło, kiedy 20-letni kierujący volkswagenem jadąc w kierunku Zawoi kończył manewr wyprzedzania, a 35-letni kierujący oplem z prawej strony włączał się do ruchu – informuje nowotarska policja – Dwie osoby z volkswagena zostały przewiezione do szpitala na badania.  Kierowca opla została ciężko ranny i w stanie zagrażającym życiu, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Niestety mężczyzna zmarł. Na miejscu wykonano czynności procesowe, a pojazdy zostały zabezpieczone. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśnianie w śledztwie prowadzonym przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Jabłonce.

zdjęcia: OSP KSRG Zubrzyca Górna/Facebook

Poważny wypadek w Zubrzycy Górnej. Lądował śmigłowiec

os 08.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również