nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

„Nie pal przy mnie, proszę” – wręczono nagrody laureatom konkursu

Konkurs plastyczny pn. „Nie pal przy mnie, proszę” zorganizowany został przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w ramach realizacji programu edukacji antytytoniowej „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Nowotarskiego, a nagrody dla laureatów konkursu zostały ufundowane z funduszy Samorządu Powiatu Nowotarskiego.

Głównym celem konkursu jest kształtowanie u dzieci i rodziców postaw odpowiedzialności za własne zdrowie i uwrażliwienie dzieci na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego, związane z biernym paleniem. Adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z powiatu nowotarskiego, realizujący program „Czyste powietrze Wokół Nas”. Zadaniem uczniów było wykonanie prac plastycznych, których tematyka miała nawiązywać do profilaktyki antytytoniowej, ograniczania palenia tytoniu i wpływu palenia tytoniu na zdrowie.

Na konkurs wpłynęły 43 prace z 23 placówek (przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych na terenie powiatu nowotarskiego). Komisja konkursowa przyznała 16 równorzędnych nagród i 27 równorzędnych wyróżnień. Wręczenie nagród odbyło się 10 maja 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu.

Pełna lista nagrodzonych, galeria prac i laureatów: pssenowytarg.wsse.krakow.pl/index.php/stacja

oprac. Monika Kościelniak

OZiPZ PSSE Nowy Targ

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna