Kamery live
prognoza pogody

Netto zamiast Tesco. Nowy sklep w “Dekadzie”

6 października 2021 12:45

Już 7 października w nowotarskiej “Dekadzie” odbędzie się otwarcie sklepu sieci dyskontowej Netto. Nowa marka zastąpi działające wcześniej w centrum handlowym Tesco.

Netto zamiast Tesco. Nowy sklep w

Dyskont Netto wpisuje się w codzienną ofertę “Dekady” odpowiadając na potrzeby osób poszukujących nie tylko wielobranżowych produktów w przystępnych cenach, ale także cotygodniowych promocji i akcji specjalnych. W nowym sklepie będzie można znaleźć także m.in. świeże warzywa i owoce, ekologiczne produkty z kategorii BIO oraz specjalną serię dla osób z alergiami pokarmowymi.

Najemca odświeżył lokal, wprowadził przyjazne dla klientów rozwiązania, przekształcając projekt wnętrza zgodnie z koncepcją 3.0., opartą na skandynawskim modelu projektowania, w której dominują minimalizm, funkcjonalność oraz charakterystyczne dla marki detale.

Nasze centrum handlowe jest bardzo dobrze przystosowane do potrzeb mieszkańców Nowego Targu i okolic, zarówno pod względem infrastruktury, jak i oferty. Przykładamy dużą wagę do jakości i różnorodności asortymentu. Obserwujemy, że wzrasta znaczenie czynnika ekonomicznego przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zakupów, klienci deklarują także potrzebę skracania czasu przeznaczanego na ten cel. Cieszę się, że m.in. dzięki wielobranżowym markom takim jak dyskont Netto, a także obecna już w Dekadzie sieć Pepco, spełniamy te oczekiwania. Różnorodna oferta naszego obiektu umożliwia komfortowe i szybkie zakupy, zarówno z kategorii artykułów spożywczych, odzieżowych, drogeryjnych, jak i wielu innych, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu mówi Bartosz Soból, dyrektor centrum handlowego Dekada Nowy Targ.

mat. prasowy

os 06.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również