PILNE
Kamery live
prognoza pogody

XXV Edycja konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy

8 maja 2023 22:04

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XXV edycji konkursu: „Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy”.

XXV Edycja konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy

Zainteresowanych gospodarzy ogródków prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ www.nowytarg.pl/konkursy, a także na tablicach ogłoszeń znajdujących się w siedzibie Urzędu Miasta.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez Uczestnika konkursu karty zgłoszeniowej dostępnej na powyższej stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, w pok. 001 i 208. Karty zgłoszeniowe należy w terminie najpóźniej do dnia 12 czerwca 2023 r. przesłać lub dostarczyć na jeden z poniżej podanych adresów:

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ

– Wydział Kultury Sportu i Promocji – pok. 208,

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ

– Biuro Obsługi Mieszkańca (Dziennik Podawczy) – pok. 001,

lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Serdecznie zachęcamy do podniesienia walorów estetycznych miasta Nowy Targ poprzez czynny udział w powyższym konkursie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w formie pucharów oraz bonów towarowych.

os 08.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również